Rodzaje przesyłek

Przy zakupach za pośrednictwem sklepu internetowego oferujemy jedynie przesyłki firmą Inpost

14 zł

InPost Kurier

(płatne z góry)

16 zł

Inpost Kurier

(pobranie)

od 12 zł

InPost Paczkomaty 24/7

(płatne z góry)

* Cena od 12zł jest zależna od wielkości zamówienia. Większe zamówienia będą wysyłane w osobnych paczkach. W koszyku automatycznie pojawia się końcowa kwota za wysyłkę

0 zł

przy zakupach powyżej 200zł

Darmowa wysyłka

(płatne z góry)

* jeżeli są Państwo zainteresowani większymi zakupami hurtowymi – na firmę z własnymi warunkami dostaw to prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym

Pakowanie

Wiele z oferowanych przez nas produktów jest dużych gabarytowo lub dosyć ciężkich przy większych zamówieniach. W standardowych przesyłkach pocztowych największe paczki jakie możemy wysyłać mają 60x50x40 cm i do 25kg, dlatego może być konieczne wysłanie towaru w kilku paczkach.

Zamówienia są rozkładane automatycznie na ilość paczek w zależności od wielkości zamówienia. Dla dodatkowego bezpieczeństwa przesyłki zazwyczaj pakujemy wina po max. 12 sztuk w jednej przesyłce lub max. 18szt w jednej przesyłce jeśli taką pakowność uwzględnia pudełko producenta oraz jest możliwość jego zabezpieczenia dodatkowo z zewnątrz by mieściło się w największy wymiar dostępnej paczki.


Płatności

1. Szybkie płatności z imoje – Szybkie płatności to możliwość płatności online za pomocą karty płatniczej lub przekierowania do płatności online w wybranym banku, gdzie dokonuje się przelewu z uzupełnionymi już przez imoje danymi. Płatność księgowana jest na naszym koncie niemalże natychmiastowo, dlatego to najszybsza opcja opłacania zamówień, którą polecamy, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia.

2. Przelew tradycyjny z imoje– Po złożeniu zamówienia, następuje przekierowanie na stronę płatności imoje, gdzie jako formę płatności należy wybrać przelew tradycyjny i uiścić wpłatę na wskazane dane.

3. Pobranie – Płatności za zakupione produkty dokonują Państwo w momencie ich odbioru u kuriera.

4. Odbiór osobisty – Swoje zamówienie możesz także odebrać w Siedzibie naszej firmy (ul. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie) od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 – 16.00. W przypadku odbiorów osobistych zamówienie można opłacić jedynie przy odbiorze. Właściwie to odradzamy wręcz robienie zamówienia przez internet tylko wybranie towaru bezpośrednio w naszej firmie jeśli jest taka możliwość ponieważ posiadamy na miejscu większy asortyment win.

5. Darmowa wysyłka – Przy zakupach powyżej 200 zł otrzymają Państwo możliwość darmowej wysyłki. Opcja ta dostępna jest jedynie przy płatności z góry przez system imoje