Oferta hurtowa dla firm

Prowadzimy sprzedaż hurtową win innym firmom i sklepom. Można kupić u Nas wina nie tylko na Fakturę VAT w dowolnej ilości ale przy większych ilościach oferujemy rabaty, możliwość wysyłki, współpracę dla stałych klientów lub sklepów.

Zakupy hurtowe nigdy jeszcze nie były takie łatwe!

Całość wygląda tak samo jak zwykłe zakupy przez internet. Zamawiasz towar, którego potrzebujesz a my w ciągu 2 dni roboczych go wysyłamy.

Jedyna różnica to ceny. Ceny są nadawane indywidualnie klientom hurtowym lub zgodnie z innymi ofertami promocyjnymi, z kosztami dostaw lub bez. Rabaty są nadawane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i formy wysyłki/dostawy.

Dla zamówień hurtowych wysyłanych przesyłką kurierską, minimalne ilości to 6szt. butelek lub 3szt. Bag-in-boxów z danego rodzaju.

Wina mogą być wysłane w paczkach kurierem lub przy większych zamówieniach na paletach.

Szybki kontakt do przedstawiciela handlowego

wizytowka csaba strona

Najczęstsze pytania

Hurtowy zakup wina z wysyłką. Co to jest?

To zwykłe zamówienie wina przez telefon lub email na odległość do Twojej firmy lub sklepu.

Jak mogę zamówić wino do mojego sklepu?

Najlepiej skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, wtedy najłatwiej i najszybciej Cię obsłużymy. Możesz również przejrzeć nasz sklep internetowy by zobaczyć aktualne stany magazynowe, a potem na spokojnie ustalić szczegóły zamówienia z naszym przedstawicielem handlowym.

Wkrótce dla naszych klientów udostępnimy też platformę B2B na której będą mogli zamawiać tak samo jak w zwykłym sklepie internetowym ale z cenami hurtowymi.

Na jakie rabaty i zniżki mogę liczyć?

Ceny hurtowe różnią się od tych w sklepie internetowym. Przede wszystkim klienci hurtowi ze względu na zamawianie większych ilości automatycznie mają przyznawane rabaty a ich ceny są podawane w netto. Różnią się tez od form wysyłki/dostawy. Kupując osobiście hurtowe ilości w naszym sklepie stacjonarnym możesz negocjować rabat w zależności od wielkości zamówienia.

Jak wygląda wysyłka wina dla zamówień hurtowych?

Właściwie tak samo jak przy zwykłych zamówieniach w sklepie internetowym. Zamówienie zostaje spakowane i wysłane w ciągu 2 dni roboczych. Przesyłki są wysyłane w paczkach z
5-cio warstwowej tektury po max. 12 butelek lub max. 6kartonów bag-in-box w jednej przesyłce. W przypadku większych zamówień wyślemy więcej paczek lub paletę. Jedyna różnica w stosunku do zwykłych przesyłek detalicznych to faktura VAT zamiast paragonu.

Czy mogę zamówić wino dla siebie?

Oczywiście. Zakupy możesz zrobić w naszym sklepie internetowym winawegierskie.com.pl lub stacjonarnie w Naszej siedzibie. U. Stary Dwór 16, 43-436 Górki Wielkie .

Możesz również w komentarzu do zamówienia poprosić by część była na FV a część na paragon.

Stand reklamowy w Twoim sklepie

Jeżeli wyrazisz zainteresowanie wspłpracą, proponujemy Ci standy reklamowe na nasze wino. Stanowią one doskonałe uzupełnienie naszej oferty oraz eksponują wybrany asortyment w jednym miejscu.

Możesz je postawić pod ścianą lub w przejściu w formie wyspy – są dwustronne. Są wykonane ze sklejki, zajmują powierzchnię półpalety 60x80cm. Mogą być dostarczone i rozłożone lub wysłane z zamówieniem całopaletowym na płasko do poskładania.

Jeśli Twój sklep znajduje się w odległości 30km od Naszej siedziby, Nasz pracownik na bieżąco uzupełni asortyment zgodnie z Twoim zgłoszeniem.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.